Wyjątkowe studio fotograficzne Warszawa

THYMKA STUDIO to miejsce wyjątkowe, bo stworzone z miłości do nietuzinkowych przestrzeni. Otwieram jego drzwi dla wszystkich fotografów, filmowców i ludzi z pasją, którzy czują podobnie i szukają odpowiedniego wnętrza do zrealizowania klimatycznej sesji zdjęciowej, filmu lub innego twórczego projektu. Tym samym spełniam także swoje marzenie o przestrzeni, którą kreuję w zgodzie z własnym stylem i którą inni mogą wraz ze mną współtworzyć.

Całość podzielona została na kilka sekcji, z cyklicznie zmieniającymi się scenografiami, stanowiącymi neutralne tło do projektów zdjęciowych i filmowych. Scenografie te możesz obejrzeć w aktualizowanej przeze mnie na bieżąco, powyższej galerii. Jeśli masz własny pomysł – skontaktuj się ze mną i stworzymy coś razem – moje studio fotograficzne czeka na Ciebie i Twój projekt!

W celu dokonania rezerwacji czy też rozwiania pojawiających się wątpliwości serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego – info@thymka.com lub też telefonicznego +48604419057. W trakcie rozmowy podam wszystkie możliwe wolne terminy, a także ewentualne możliwości zmiany wystroju moich wnętrz, mieszczących się w Warszawie na Bielanach. Zachęcam do wizyty, aby zapoznać się na żywo z przygotowaną przeze mnie scenerią.
Do zobaczenia!

0
KOSZYK
  • No products in the cart.