Nasze studio fotograficzne

Piękne, stare przedmioty snują własne opowieści. W ich spękanych sękach, resztkach zachowanej farby, patynie, ukryte jest tak wiele …
Zamykam oczy i widzę wyraźnie pył unoszący się w starych pracowniach i przydomowych warsztatach, w których czas płynął znacznie wolniej niż dzisiaj, czuję wysiłek i cierpliwość rzemieślników, których spracowane ręce każdego dnia podejmowały wysiłek, aby w kawałek drewna, gliny czy metalu tchnąć życie …

THYMKA STUDIO to miejsce, w którym znajdziesz wiele takich przedmiotów. Stworzyłam je z myślą o tych, którzy cenią autentyczność i prostotę i świadomie odcinają się od pogoni za chwilową modą.
To przestrzeń kreatywna, w której – mam nadzieję – wyciszysz się i poczujesz chęć stworzenia czegoś wyjątkowego.

Daję Ci możliwość swobodnego korzystania z przygotowywanych przeze mnie, cyklicznie zmieniających się scenografii.
Łączy je zawsze poszukiwanie piękna w niedoskonałości, nieustanna próba nadawania przedmiotom nowego życia i przeznaczenia oraz stonowana kolorystyka, stanowiąca doskonałe, neutralne tło do SESJI ZDJĘCIOWYCH, PRODUKCJI FILMOWYCH i różnego rodzaju TWÓRCZYCH PROJEKTÓW.

Będzie mi ogromnie milo, jeśli proponowane stylizacje, staną się inspiracją do stworzenia Twojego wnętrza, dlatego w THYMKA STUDIO możesz także kupić wybrane, wyszukane przeze mnie osobiście elementy wystroju i kontynuować ich historię w swojej przestrzeni.

0
KOSZYK
  • No products in the cart.